Нагороди призерів та грамоти учасників міського конкурсу-пленеру «Чарівна весна 2017» знайшли своїх власників цими вихідними 27 травня у парку ім.Ф.Мершавцева.
Нагадаємо, 13 та 14 травня у парку — на галявинах, алеях, біля фонтану, на причалі човниковій станції – шукали й знаходили (!) натхнення і незвичні ракурси — понад 170 юних та досвідчених художників. Експресійно-яскрава олія, монохромно-витончена графіка, прозоро-романтична акварель та футиристично-чітка пастель з’являлася на великих і малих полотнах – а вже цієї суботи вони були представлені на імпровізованій експозиції у парку.
Відвідувачі парку ім.Ф.Мершавцева, який цього дня якраз приймав врочистості з нагоди 242 річниці заснування міста, щедро нагородили учасників та переможців оплесками, усі без вийнятку отримали свої дипломи та грамоти, а призери також і невелику премію від БФ «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу».
Тож, переможці міського конкурсу-пленеру «Чарівна весна 2017»:
Наймолодша перша вікова категорія – 8 – 11 років
ІІІ місце | ||
Богдан Онищенко | керівник — Головіна О.В. | Криворізька міська школа мистецтв №2 |
ІІ місце | керівник — Ткачьова О. Г. | Криворізька міська школа мистецтв №2 |
Марія Школяр |
І місце | ||
Анна Громченко | керівник — Васильєва О. В. | Криворізька міська музична школа №4 |
Друга вікова категорія 12 – 14 років
ІІІ місце розділили | ||
Іванна Радько | керівник – Боброва Т.А. | Криворізька міська школа мистецтв №1 |
Альона Маршалковська | керівник – Соловей О.А. | Криворізька міська школа мистецтв №2 |
ІІ місце розділили | ||
Василина Орлова | керівник — Козловська В. О. | Криворізька міська школа мистецтв №1 |
Даніела Шарапова | керівник — Головіна О. В. | Криворізька міська школа мистецтв №2 |
Марія Пенська | керівник — Лєвшакова О. В. | Криворізька міська школа мистецтв №1 |
І місце | ||
Віра Михайленко | керівник — Ткачьова О. Г. | Криворізька міська школа мистецтв №2 |
Третя вікова категорія 15 – 17 років
ІІІ місце | ||
Анастасія Сухляк | керівник — Баталія І. М. | Криворізька міська музична школа №5 |
ІІ місце | ||
Інна Каткова | керівник — Гориславець Т.М. | Криворізька міська музична школа №7 |
Софія Кравчик | керівник — Білоус О.І. | Криворізька міська музична школа №12 |
І місце | ||
Юлія Єрьоміна | керівник – Омельченко І.А. | Криворізька міська музична школа №4 |
Четверта вікова категорія 18 – 23 роки
ІІІ місце | Аліна Фортуна |
ІІ місце | Марія Сапата |
І місце | Анастасія Лисенко |
П’ята вікова категорія більше 24 років