ГлавнаяО ФондеНовости фондаМіжнародний конкурс юних баяністів, акордеоністів та ансамблів ‘Сучасні ритми 2019

Оказать благотворительную помощь

donateliqpay
Afisha

Раді вітати усіх учасників Міжнародного конкурсу юних баяністів, акордеоністів та ансамблів «Сучасні ритми».

.
Вже вп’яте на конкурс збирається широке творче коло талановитих баяністів та акордеоністів з усіх куточків України, а тепер – вітаємо і гостей з-​за кордону. Виконавська майстерність учасників дедалі зростає, тож впевнені, попереду цікаве та надихаюче творче змагання і справжнє свято музики.
.
Благодійний фонд «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу» щиро підтримує мистецькі ініціативи та бажає усім музикантам творчої наснаги у ці сонячні весняні дні.
.
Акордеон та баян, як відомо, напрочуд багатогранні інструменти, регістри яких, можуть передати звучання інших, наприклад духових, чи навіть струнних інструментів. Тож палітра музиканта надзвичайно широка, а репертуар для виконання обмежений хіба уявою та кількістю клавіш і кнопок інструменту. Вражаюче багатогранний інструмент, вимагає і від свого виконавця такого ж відкритого сприйняття музики, кропіткого відточування майстерності і виконавського артистизму.
.
Справжні профі баянного мистецтва України та Європи вкотре підтримують «Сучасні ритми», як у якості членів журі, так і у якості наставників — даючи майстер-​класи та відкриті концерти для усіх бажаючих.
.
Впевнені, конкурс «Сучасні ритми» — це вже справжній майданчик для створення майбутнього української музики. Оригінальні аранжування, креативні концертні костюми, неабиякий азарт учасників проявитися у новому незвичному звучанні – це саме те, заради чого конкурс було створено.
.
afisha1 afisha2 afisha3
Тож нехай ці три дні стануть вільними для музичних експериментів, для відкритого спілкування, для яскравих вражень й запам’ятаються вдячними слухачами і підтримкою

You have no rights to post comments

Как помочь