ГлавнаяО ФондеНовости фондаВоркшоп до Дня вишиванки ‘Традиції вишивки Східного Поділля’

Оказать благотворительную помощь

donateliqpay
vyshyvanka2019

У величезній культурній спадщині, залишеній нашими предками, однією з найважливіших складових є вишивка. Закономірно, що останні роки, дякуючи зусиллям ентузіастів та зростаючій потребі національного самоусвідомлення, відроджується зацікавленість народною вишивкою.


Отже, День вишиванки, як свято, покликане привернути увагу до збереження споконвічних народних традицій створення та носіння етнічного українського одягу — вишитої сорочки, яку в різних місцевостях України майстри творили в межах мистецької традиції свого краю.

На запрошення БФ Общественная инициатива жителей Кривбасса раді вітати з воркшопом «Традиції вишивки Східного Поділля» майстра української традиційної вишивки Андрія Єрмакова Андрій Єрмаков, дослідника вишивки Східного Поділля, найбільш потужний осередок якої розмістився у межиріччі Дністра та Південного Бугу та охоплює територію сучасної Вінницької області, а також прилеглі райони Кіровоградської, Черкаської та Одеської областей і територію молдовського Придністров’я.

Але це ще не все… Цього року Всесвітній День вишиванки, який відзначається в третій четвер травня, збігся з Міжнародним днем музеїв, тому усіх хто захоплюється українською вишивкою запрошуємо до Міський історико-​краєзнавчий музей (вул.Каунасська, 16а) на огляд етнографічної експозиції (екскурсія відбудеться о 12.00).

Вишивка – як символ, який зберігає наше коріння, ідентичність, розуміння себе. Долучайтеся!

Довідки за тел.098 390 48 29

You have no rights to post comments

Как помочь