.
Місце |
ПІБ |
Заклад освіти |
Викладч |
Перша вікова категорія (8−11 років) |
|||
1 |
Гринько Артем Сергійович |
КММШ № 4 КМР |
Васильєва Олена Віталіївна |
2 |
Видренкова Мілена Сергіївна |
КМХШ № 2 КМР |
Шевченко Галина Володимирівна |
2 |
Торгут Аріадна Ігорівна |
КММШ № 1 КМР |
Тімченко Наталя Володимирівна |
2 |
Чабанюк Катерина Євгеніївна |
КММШ № 4 КМР |
Омельченко Інна Адольфівна |
3 |
Голобородько Катерина Сергіївна |
КМХШ № 2 КМР |
Шевченко Галина Володимирівна |
3 |
Гук Мілена Михайлівна |
КММШ № 13 КМР |
Леонідова Світлана Олександрівна |
3 |
Григоренко Ірина Віталіїна |
КММШ № 4 КМР |
Васильєва Олена Віталіївна |
3 |
Журба Анастасія Олександрівна |
КММШ № 4 КМР |
Омельченко Інна Адольфівна |
3 |
Мельнічук Матвій Сергійович |
КММШ № 7 КМР |
Коломоєць Юлія Юріївна |
3 |
Недбай Васіліса Ігорівна |
КММШ № 4 КМР |
Васильєва Олена Віталіївна |
3 |
Сніжко Сніжана Олександрівна |
КММШ № 4 КМР |
Омельченко Інна Адольфівна |
3 |
Петрусенко Поліна Юріївна |
КММШ № 4 КМР |
Омельченко Інна Адольфівна |
Друга вікова категорія (12−14 років) |
|||
1 |
Макаренко Софія Миколаївна |
КММШ № 5 КМР |
Баталова Наталія Павлівна |
2 |
Бєлік Поліна Віталіївна |
КММШ № 5 КМР |
Баталова Наталія Павлівна |
2 |
Бортник Ілона Павлівна |
КММШ № 5 КМР |
Баталова Наталія Павлівна |
3 |
Биховець Ксенія Ігорівна |
КММШ № 13 КМР |
Жигунова Ганна Володимирівна |
3 |
Весніна Мар’я Артемівна |
КММШ № 5 КМР |
Баталія Інна Миколаївна |
3 |
Крючковська Софія Андріївна |
КПМНЗ КМШ № 1 ім. О. Васякіна КМР |
Букрєєва Світлана Олександрівна |
3 |
Лиса Анастасія Андріївна |
КММШ № 1 КМР |
Тімченко Наталя Володимирівна |
3 |
Тіщенко Богдан Сергійович |
КММШ № 5 КМР |
Кудінова Ірина Вячеславівна |
3 |
Шаровська Софія Віталіївна |
КММШ № 5 КМР |
Кудінова Ірина Вячеславівна |
Третя вікова категорія (15−17 років) |
|||
1 |
Бездольний Семен Олегович |
КМХШ № 2 КМР |
Фітарова Інесса Вікторівна |
2 |
Степанчук Олександр Петрович |
КМХШ № 2 КМР |
Фітарова Інесса Вікторівна |
2 |
Чайка Діана Олегівна |
КММШ № 13 КМР |
Жигунова Ганна Володимирівна |
3 |
Баранова Софія Миколаївна |
КПМНЗ КМШ № 1 ім. О. Васякіна КМР |
Лєвшакова Ольга Васильївна |
3 |
Зеленець Олександра Сергіївна |
КММШ № 4 КМР |
Омельченко Інна Адольфівна |
3 |
Євко Вероніка Романівна |
КММШ № 10 КМР |
Пірогова Інна Валеріївна |
3 |
Кукушкін Олександр Сергійович |
КММШ № 4 КМР |
Омельченко Інна Адольфівна |
3 |
Ущіповська Діана Віталіївна |
КММШ № 5 КМР |
Фіц Дмитро Анатолійович |
П’ята вікова категорія (24 і старше) |
|||
1 |
Лисенко Анастасія Валерівна |
||
2 |
Сапата Марія Ігорівна |
||
3 |
Горшкова Катерина Юріївна |
||
3 |
Омельченко Інна Адольфівна |
А вже 04 червня у Міському виставочному залі пройшла виставка робіт наших переможців та були підведені підсумки конкурсу. Традиційно всі переможці отримали премії від БФ «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу». Грамотами за участь були нагороджені всі учасники конкурсу та їх викладачі.