ГлавнаяО ФондеНовости фондаМобільний штаб для 17-​ї танкової — шукаємо помічників у ремонті

Благотворительная помощь

Ваше ФИО
(не обязательно)

Ural18

А тим часом, поки ми, у Кривому Розі, маємо змогу поздоровляти один одного зі Світлим Святом та тішитись першим по справжньому теплим дням на Сході нашої країни продовжується антитерористична операція.Наприкінці березня до Благодійного фонду «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу» з проханням про допомогу звернувся особовий склад військової частини А3283. Цього разу прохання містилося у відновленні командно-​штабної машини на основі Урал 43202 та обладнання робочих місць управлінню частини для якісної організації управління підрозділами частини піж час виконання завдань в зоні проведення антитерористичної операції.


За словами водія машини Олексія, саме така конструкція штабної машини є унікальною і ледь не єдиною для України. Військова машина 1982-​го року випуску, наразі, активно використовується для проведення екстрених нарад та забезпечення зв’язку у надзвичайних умовах. Командно-​штабна машина базується на повноприводному шасі з встановленими на ньому фургоном — це дозволяє в критичних ситуаціях оперативно прибути на місце надзвичайної події.
Для внутрішнього облаштування фургону та створення нормальних умов для ведення керування бойовими діями з командно-​штабної машини Фондом вже закуплені наступні матеріали:
  • Лінолеум 2.1м*6м – 2 од, 3м*6 м – 1 од
  • Стільці офісні 8 од
  • Крісло офісне 1 од
  • Стіл офісний – 2 од
Кабель електричний (типу КГ 2×4) – 400 мНагадаємо, у рік початку бойових дій на території України, Благодійним фондом «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу» для потреб військових 17-​ї Криворізької окремої танкової бригади було передано 250 індивідуальніх медичних аптечок, укомплектованих кровоспинними засобами, зокрема Целлоксом. Того ж року Фондом були передані, так звані, печі-​буржуйки у кількості 20 штук для обігріву та приготування їжі на передовій ведення антитерористичної операції.

Вдячні за сприяння у наданні благодійної допомоги для військових Народним депутатам України Вікторові Кривенку та Павлу Кишкарю.


Три року тому, у березні 2015-​го, Фондом був ініційований та реалізований україно-​ізраїльський недержавний громадський гуманітарний проект «Спаси і збережи»
https://​goo​.gl/​59​V​D​9​x

у результаті якого два десятки осіб кваліфікованого медичного персоналу, по максимально оптимізованій методиці поєднання теорії та практики, отримали досвід від ізраїльських колег, та, практично одразу відбули до зони бойових дій.

За координацію проекту вдячні Миколі Петровичу Веропотвеляну — керівнику Міжобласного центру медичної генетики та пренатальної діагностики, кандидату медичних наук, члену правління Фонду, який вже котрий рік поспіль на громадських засадах очолює медичний напрямок у Благодійному фонду «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу»

Тоді ж, у 2015-​му, Благодійним фондом «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу» для військової частини В4756 було передано два мобільних банно-​пральних комплекси облаштованих для забезпечення гігієнічних потреб у зоні ведення АТО:
https://​goo​.gl/​T​n​P​j​v​h


Зараз можна сказати, що результати попередніх проектів Фонду спрямованих на допомогу воїнам АТО продовжують приносити свої результати – індивідуальні аптечки та мілітарно орієнтований досвід українських медиків рятують життя та здоров’я військових, банно-​пральні комплекси та буржуйки систематично використовується на передовій і роблять побут воїнів більш комфортним.


Відновлення 36-​річної військової машини Урал 43202 потребує значного об’єму ремонтних робіт:

1. Зовнішні ремонтні роботи:
- протікаючий дах;
- бічні панелі;
- повне зовнішнє фарбування.

Ural17Ural13

2. Механічні роботи:
- гідравлічна система;
- рульовий механізм;
- електричне коло;
- датчики приладової панелі.

Ural03 Ural023. Внутрішнє облаштування та благоустрій:
- підлога та лінолеум;
- підшивка стелі;
- освітлювальні елементи та розетки
- вікна .

Ural04 Ural05
Ural06 Ural15


Запрошуємо усіх небайдужих посильно долучатися до ремонтних робіт — потреба у мобільному штабі є вкрай нагальною, адже така машина є єдиною для 17-​ї Криворізької відокремленої танкової бригади, тож часу для проведення ремонтних робіт дуже обмаль.Контакти Благодійного фонду «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу»
Телефон тел.: + 38 098 016 41 33
Електронна пошта Этот адрес электронной почты защищен от спам-​ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.


Будемо дуже раді допомозі.
Переконані спільні зусилля неодмінно принесуть кращий та швидший результат для наших захисників.

You have no rights to post comments

Как помочь