ГлавнаяО ФондеНовости фондаМіжнародний конкурс юних баяністів, акордеоністів та ансамблів ‘Сучасні ритми 2019

Благотворительная помощь

Ваше ФИО
(не обязательно)

Afisha

Раді вітати усіх учасників Міжнародного конкурсу юних баяністів, акордеоністів та ансамблів «Сучасні ритми».

.
Вже вп’яте на конкурс збирається широке творче коло талановитих баяністів та акордеоністів з усіх куточків України, а тепер – вітаємо і гостей з-​за кордону. Виконавська майстерність учасників дедалі зростає, тож впевнені, попереду цікаве та надихаюче творче змагання і справжнє свято музики.
.
Благодійний фонд «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу» щиро підтримує мистецькі ініціативи та бажає усім музикантам творчої наснаги у ці сонячні весняні дні.
.
Акордеон та баян, як відомо, напрочуд багатогранні інструменти, регістри яких, можуть передати звучання інших, наприклад духових, чи навіть струнних інструментів. Тож палітра музиканта надзвичайно широка, а репертуар для виконання обмежений хіба уявою та кількістю клавіш і кнопок інструменту. Вражаюче багатогранний інструмент, вимагає і від свого виконавця такого ж відкритого сприйняття музики, кропіткого відточування майстерності і виконавського артистизму.
.
Справжні профі баянного мистецтва України та Європи вкотре підтримують «Сучасні ритми», як у якості членів журі, так і у якості наставників — даючи майстер-​класи та відкриті концерти для усіх бажаючих.
.
Впевнені, конкурс «Сучасні ритми» — це вже справжній майданчик для створення майбутнього української музики. Оригінальні аранжування, креативні концертні костюми, неабиякий азарт учасників проявитися у новому незвичному звучанні – це саме те, заради чого конкурс було створено.
.
afisha1 afisha2 afisha3
Тож нехай ці три дні стануть вільними для музичних експериментів, для відкритого спілкування, для яскравих вражень й запам’ятаються вдячними слухачами і підтримкою

You have no rights to post comments

Как помочь