ГлавнаяО ФондеНовости фондаСемикласник з Кривого Рогу – їде у Львів на фестиваль ‘Книгоманія’
reader2Заслужену перемогу отримав цього вівторка, 26-​го березня, учень 7-​го класу КЗШ51 Денис Грицай у ІІІ обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2019» у місті Дніпро і представлятиме область на Всеукраїнському етапі конкурсу у Львові.
.
П’ятнадцятий Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія – 2019» http://​book​fo​rum​.ua/​k​n​y​g​o​m​a​n​i​y​a​-​2019​/ стартував 1-​го лютого, Співорганізатори конкурсу: ГО «Форум видавців», ДУ «Український інститут книги».
.
«Основна ідея «Книгоманії» – популяризація читання. Цей конкурс дає можливість його учасникам здобути перемогу не завдяки особливим талантам і здібностям, а тільки завдяки систематичному читанню. Учасники і переможці конкурсу мають можливість переконатися в тому, що вони не самотні у своїх літературних уподобаннях та подискутувати про улюблені книжки. І найголовніше – ми хочемо, щоб кожна прочитана книжка стала для дитини захопливою подорожжю у цікавий та новий світ», – повідомляють організатори Конкурсу.
.
Упродовж 3-​х місяців учасники читали книжки, розповідають про них, ведучи щоденники читання, змагаються з іншими книгоманами і, врешті, здобудуть титул «Суперчитач України».
.
Організатори конкурсу у Кривому Розі – Центральна дитяча бібліотека звернулись до Благодійного фонду «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу» з проханням підтримати переможців районного етапу заохочувальними призами.
.
Участь у другому міському етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2019», що проходив 21-​го березня взяли переможці районних етапів конкурсу, кожен з яких представляли членам журі прочитану книжку:
  • Роман Крук, з Інгулецького району, про книгу «Не озирайся і мовчи» Кідрук М.
  • Анастасія Кучеренко, з Довгинцівського району, про книгу «З любов’ю, Обрі!», Лафер
  • Юлія Штанько, з Тернівського району, про книгу «Чорні археологи», Єсаулов
  • Денис Грицай, з Саксаганського району, про книгу «Джорд і скарби космосу» Гокінг Л.
  • Віторія Зорікова, з Металургійного району, про книгу «Скандал в Богемії» Конан Дойля.
  • Пилип Роскот, з Центрально-​Міського району, про книгу «Таємниця підводного човна» Кокотюхи
  • Катерина Крупельницька з Довгинцівського району, «Лола шуає подругу» Абеді;
  • Микита Крупницький, з Покровського району, про книгу «Артеміс Фаул секретні матеріали», Колфей.
reader
Усі учасники міського етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2019» отримали від БФ «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу» невеликі подарунки — флеш-​накопичувачі, а переможець – паур-​банк.
.
Перше місце у міському етапі Конкурсу зайняв Денис Грицай, та відповідно, за підтримки Фонду взяв участь у обласному етапі в місті Дніпро 26-​го березня.
.
Десятки учасників, сотні прочитаних книг позаду і Денис займає перше місце в обласному етапі Конкурсу, а разом з тим і отримує звання й диплом «Суперчитач області» та «Суперчитач міста».
.
Вітаємо Дениса та його наставницю – маму Юлію Вікторівну, пишаємося його здобутками!
.
А попереду у Дениса найцікавіше – подорож до міста Лева 1719 травня на Дитячий форум – фестиваль «Книгоманія»
.
На Суперчитачів чекає урочиста Церемонія нагородження, зустрічі з улюбленими авторами та ровесниками-​книгоманами, знайомство з історією та культурою Львова – Міста літератури ЮНЕСКО, цікаві пригоди на Дитячому форумі та Фестивалі дитячого читання “Книгоманія”.

You have no rights to post comments

Как помочь