ГлавнаяО ФондеНовости фондаСкаути у Кривому Розі

Благотворительная помощь

Ваше ФИО
(не обязательно)

1

14 жовтня вся країна відзначала декілька важливих свят — День захисника Україна, День Українського козацтва, День Покрова Пресвятої Богородиці — поздоровляємо із цими святами усіх мешканців міста та зичимо аби ці патріотичні свята знаходили відгук у Ваших серцях та наповнювало миром кожен день.

А для Пластової Станиці Кривий Ріг, яка цього річ започаткувалася у нашому місті, відбулося іще одне свято – складання Заяви Вступу до Пласту рою новачок «Сонячні Зайчики».
3 6
10 9

Благодійний фонд «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу» підтримує пластовий рух, історія якого налічує вже понад століття і який тільки розпочинається у Кривому Розі. Найближчим часом у Центрі громадських ініціатив (вул. Чкалова, 1б) заснованого БФ “Громадська ініціатива мешканців Кривбасу» буде офіційно відкрито кімнату-​домівку з усім необхідним обладнанням для проведення щонедільних заходів криворізького Пласту – навчання, гутірки, тренування.

.

На заході, засновнику БФ «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу» — Соколовському Володимиру Петровичу було пов’язано хустку Приятеля Пласту – відзнака для тих, хто особливо дбає про розвиток пластунського руху та підтримує патріотичні починання серед юнацтва.
2 5

Про рух Пласту в Україні знайомтесь більше на сторінці Національної скаутської організації Пласт http://​www​.plast​.org​.ua/​j​o​i​n​/​a​b​o​u​t​-​p​l​a​s​t​.​h​t​m​l

Зичимо усім новачкам успіхів у пластунському навчанні, завзяття і неухильного слідуванню Гімну новаків і новачок:
«Ми діти українські
Ми юні, мов квітки,
Маленькі жовтодзюби,
Пластові новаки.
Як виростем великі,
Хоробрі вояки,
Відстоїм Україну
Від вражої руки!»
10

You have no rights to post comments

Как помочь