ГлавнаяО ФондеНовости фондаГромадський бюджет 2019
GB2019

Шановні друзі,допоможіть нам зробити улюблений міський парк – парк ім.Ф.Мершавцева ще кращим та комфортнішим!


Ви певно знаєте, що вже вчетверте у нашому місті стартує конкурс міських проектів «Громадський бюджет — Кривий Ріг 2019″. Його мета – надати можливість громадським об’єднанням та комунальним закладам реалізувати корисні для громади проекти.


Благодійний фонд «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу» приймає участь у цьому міському конкурсі проектів з його заснування. У 2016-​му році, завдяки перемозі у конкурсі вдалося утеплити класи легендарної Криворізької школи №5, а от для реалізації поданих у наступні роки проектів «Майданчик для вигулу собак» та «Набережна у парку ім.Ф.Мершавцева» голосів громади, нажаль, не вистачило.


Але ми не втрачаємо надії :)


Враховуючи нинішні потреби відвідувачів парку ім.Ф. Мершавцева – пропонуємо вашій увазі два проекти:


- Відео нагляд у парку + wifi покриття+ онлайн-​трансляція з головної площі.

Парк все ще потерпає від крадіжок, вандалізму і т.п. – систематичний відеонагляд допоміг би подібні випадки завчасно виявляти та попереджати у майбутньому, а wifi-​покриття надасть змогу урізноманітнити варіанти дозвілля у парку для всіх бажаючих


- Майданчик для відпочинку та дозвілля літніх людей.

Близько 40 відсотків систематичних відвідувачів парку є саме люди літнього – прогулянки, заняття на тренажерах, сонячні ванни, участь в екологічних акціях Фонду. Ми хочемо, аби леді та джентльменам поважного віку було у парку ще більш корисно та приємно – створити для них спеціальний майданчик із водоймою, розвантажувальними лавами, статичними тренажерами, столиками для шахів та масажними доріжками з кам’янців.


Просимо підтримати вподобаний вами проект – відповідною цифрою у коментарях на нашій сторінці у Фейсбук https://​www​.face​book​.com/​b​f​k​r​i​v​b​a​s​s​/​p​o​s​t​s​/​1751595648252026

Якщо ви маєте власні пропозиції і щире бажання у подальшому взяти особисту безпосередню участь у реалізації проекту – вдячні за ваші пропозиції у коментарях.


Увага, опитування триватиме до 29 липня.

#Громадськийбюджет2019 #bfkrivbass

You have no rights to post comments

Как помочь