ГлавнаяО ФондеНовости фондаКолючі і теплі – висаджуємо сосни у парку ім.Ф. Мершавцева

Благотворительная помощь

Ваше ФИО
(не обязательно)

Ось і прийшов час одного з найулюбленіших заходів БФ «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу» — щорічна висадка дерев у парку ім.Ф. Мершавцева!
.
З початку своєї діяльності у 2012 році, за сприяння Фонду у парку було висаджено близько 1500 дерев та кущів, серед яких – дуби, граби, берези, фруктові дерева – яблуні, вишні, сливи, персик, хвойні – ялинки, туї, сосни, кущі — калина, горобина, барбарис. Знайомтесь більше за посиланням https://​goo​.gl/​J​v​1​G​68
trees park pravdy 09 04 2016 12
Щороку мешканці Центрально-​Міського району та й усього міста приходять до улюбленого парку цілими сім’ями, подекуди з трьох поколінь, аби корисно і гарно провести час — посадити нове дерево, насолодитись спілкуванням. Зазвичай посадковий матеріал БФ «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу» закуповує власним коштом та запрошує до його висадки, але саме цей раз — буде особливим, на сто відсотків реалізований силами мешканців міста. Адже 40 прекрасних юних сосон дарує частий відвідувач парку ім.Ф.Мершавцева та неодноразовий учасник висадок - Козаченко Вячеслав Анатолійович.
.
Ми надзвичайно вдячні п. Вячеславу за таку особисту ініціативу, та кожному, хто долучається до відродження улюбленого парку криворіжців, саме так найкраще реалізовується головний принцип цієї діяльності, коли Парк – це дійсно спільна власність і спільна відповідальність.
.
Запрошуємо усіх охочих разом провести ще один чудовий осінній день 21-​го жовтня (субота) – розпочинаємо об 11 біля альтанки.
Photos 00080

You have no rights to post comments

Как помочь