ГлавнаяО ФондеНовости фондаКвітучий парк запрошує художників на пленер
Spring plenair afisha 2017Коли весна починає не просто тішити, а по справжньому надихати на творчі звершення – хтось пише вірші, хтось танцює в такт із природою, хтось не стримує пісню у своєму серці – а найголовніше, усі ми без вийнятку більше посміхаємось.


Не стримувати свій творчий потенціал і знаходити нові захоплюючи куточки у парку ім.Ф.Мершавцева запрошує Благодійний фонд «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу” в рамках традиційного міського конкурсу-​пленеру «Чарівна весна».


Щотравня понад 200 юних художників і справжні профі пензля збираються у мальовничому парку ім.Ф. Мершавцева аби передати на полотні колір, настрій, атмосферу, власні спогади або вигадливі фантазії.


Цього року запрошуємо усіх охочих провести час на одинці із мольбертом і одночасно разом з таким ж творчими й натхненними особистостями 13 і 14 травня.


Початок пленеру відбудеться біля човникової станції о 10.00 із невеликих вітальних слів організаторів і членів журі, а нагородження усіх учасників і переможців – 27 травня на сцені парку ім. Ф. Мершавцева.


Із Положенням конкурсу, будь ласка, знайомтесь за посиланням. https://​goo​.gl/​p​4​E​f​B​w


Заявки на участь у Конкурсі надсилайте, будь ласка, за формою https://​goo​.gl/​o​5​b​N​D​o на адресу:


КПМНЗ «Криворізька міська школа мистецтв № 2»: 50000, м. Кривий Ріг, вул. Калініченка, 2. Довідки: тел. 900379, факс 900379,
E-​mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-​ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .#parkFM – почуй природу, почуй себе

You have no rights to post comments

Как помочь