ГлавнаяО ФондеНовости фондаНоворічні святкування розпочато!

Благотворительная помощь

Ваше ФИО
(не обязательно)

20171021 14«Хіба ви були ввічливими та охайними?» — питав чортик учасників святкової програми «В гостях у Святого Миколая» сьогодні у парку ім.Ф.Мершавцева.


Сучасні діти, вже зовсім не ті, хто чемно в один голос відповідатимуть ствердним «так», зовсім ні :)


І добре, що свято прийшлося до смаку і одним, і другим – хтось разом із аніматорами танцював, хтось розповідав вірші, співали гуртом колядки і отримували свої солодкі подарунки, а інші фотографували і фотографувались, бавився поодалі – адже це діти!


Важливо потім – усі разом ласували здобутими солодощами та грілися гарячим чаєм щойно з вогнища.

20171021 9 20171021 27

У Святого Миколая – як символа щедрості і Божої ласки, в який вже інакше, але продовжують вірити і дорослі — завжди багато роботи, а найголовніше цими передноворічними днями торкнутися промінчиком тепла і радості кожного – сміхом, вдячністю, подарунком і навіть просто гарним настроєм від дружної прогулянки морозним парком.


Свято, в якому взяли участь понад дві сотні дітей організоване виконкомом Центрально-​Міської районної у місті ради, розважали актори Будинку культури «Карачуни», а подарунки від БФ «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу».


Запрошуємо до парку ім.Ф.Мершавцева на фото із вбраною ялинкою – її особлива окраса цього року великі кульки оформлені учасниками майстер-​класів у Центрі громадських ініціатив у техніці петриківського розпису – авторські роботи з душею і надією.

20171021 19 20171021 34

You have no rights to post comments

Как помочь