ГлавнаяО ФондеНовости фондаПро благодійну допомогу

food

З січня 2020 року, ще до введення карантину, Благодійний фонд «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу» прийняв рішення надавати благодійну допомогу у вигляді продуктових наборів ветеранам «Кривбасгеології». Протягом чотирьох місяців дана допомога надається на регулярній основі.

У квітні місяці 2020 року, ми отримали попередження, що згідно чинного законодавства, благодійна допомога, яка надається на регулярній основі, має прямий вплив на нарахування субсидій. Це пов’язано з тим, що органи соціального захисту відстежують суми доходів по кожній людині і відповідно до їх проводять перерахунок субсидій. Виходить, що, надаючи благодійну допомогу, ми фактично робимо ветеранам «ведмежу послугу».

Звертаємося до колег з українських благодійних організацій, зокрема до ГО Фонд Александра Вилкула «Украинская перспектива» і благодійної організації» Фонд Віктора Медведчука «: чи є надана вами благодійна допомога у вигляді продовольчих наборів регулярною? А якщо є, то як ви вирішуєте проблему з можливим урізанням субсидій тим, кому ви допомагаєте?

Окреме питання до Прем’єр-міністра України Денис Шмигаль, Міністерство соціальної політики України Марини Лазебної та Голови комітету ВР з питань соціальної політики Галини Третьякової: ви вважаєте така практика справедлива? Надання благодійної допомоги ніяк не повинно впливати на пільгові виплати. Ветерани — це люди, яким далеко за вісімдесят, люди, що живуть на одну пенсію і які потребують допомоги не лише раз на рік, напередодні свят. Уряд повинен допомагати даній категорії населення, в частині отримання ними допомоги і збереження при цьому пільгових виплат.

You have no rights to post comments

Как помочь