ГлавнаяО ФондеНовости фондаВсесвітній день підтягувань — 2018 у Кривому Розі
wpd2018

.

«Прості підтягування одного разу змінили моє життя повністю, з негативної на позитивну і вони зробили те саме із тисячами людей довкола мене, ділючись своїми позитивними змінами. Тепер я вірю, що прості підтягування можуть змінити, надихнути і мотивувати на краще у всьому світі» — каже засновник World­Pullup­Day Maris Slezins.
.
У 2011-​му році Латвійська асоціація Street Work­out вперше організувала «Латвійський День Підтягувань», звідтоді десятки країн та сотні міст по всьому світу долучились до ініціативи та проводять свої місцевім Дні підтягувань для тисяч учасників та учасниць.
.
Кривий Ріг – одне з трьох міст в Україні, із зареєстрованою на офіційному сайті WPD точкою – локацією облаштованою для підтягувань та їх підрахунку.

.

wpd2018 KR

.

Тож вже цієї суботи, 22-​го вересня Благодійний фонд Володимира Соколовського «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу» спільно з Благодійний ФондUni-Eff foun­da­tion запрошує усіх бажаючих долучитись до заходу – атмосфера підтримки та гарний настрій гарантовані!
.
Як це було минулого року

.

Чекаємо на вас традиційно на Театральній площі проспекту Поштового з 10:0019:00, оголошення результатів та нагородження переможців о 19:00.
.
Головний девіз цьогорічного Всесвітньного дня підтягувань – «Пожертвуй підтягуванням, адже кожне підтягування має значення».

You have no rights to post comments

Как помочь