ГлавнаяО ФондеНовости фондаВідтепер у криворізької організації Пласт з’явилась своя кімната-​домівка

Благотворительная помощь

Ваше ФИО
(не обязательно)

plastkr 1

Суспільний запит на патріотичне виховання молоді в Україні, і зокрема в Кривому Розі, вже давно є актуальним. Благодійний фонд «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу» в рамках програми «Майбутнє Кривбасу» радо підтримує ініціативи спрямовані на розвиток молоді, тож, з осені цього року маємо нагоду долучитись до становлення скаутського молодіжного руху «Пласт» в місті.


Минулої суботи, 2 грудня, у Центрі громадських ініціатив відбулося дві важливі події:

Благодійний фонд «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу» та Місцевий осередок молодіжної організації Пласт «Станиця Кривий Ріг Пласту – Національної скаутської організації України» закріпили свої наміри про співпрацю підписанням Меморандуму;

а також відбувся і перший важливий крок на шляху реалізації спільних цілей – від тепер у криворізького пласту з’явилась своя кімната–домівка із необхідним меблюванням — про що вже аносувалася раніше, 14 жовтня https://​goo​.gl/​w​c​x​F​q​h.

Тож щосуботи у Центрі громадських ініціатив БФ «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу» (за адресою Чкалова, 1б) відбуватимуться сходини членів криворізького пласту – навчання, обговорення, тренування.

Окрім формальної частини, відбулося також і обговорення планів на прийдешній рік та на найближчі місяці – схоже буде корисно і пізнавально.

А ми, зі свого боку, сподіваємось, що криворізькому юнацтву прийдуться до душі пластунські засади патріотичного духовного і фізичного самовиховання та гасло:Сильним розумом та тілом
Красним душею
Обережним у своїх задумах та планах
Бистрим у думках та ділах.

plastkr plastkr 2 plastkr 3

You have no rights to post comments

Как помочь