ГлавнаяО ФондеНовости фондаВіфлеємський вогонь миру крокує світом!

4


Вифлеє́мський Вого́нь Ми́ру — міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа.


Акція започаткована 1988 року Австрійською телерадіокомпанією як благодійний вчинок — донести світло з символічного місця народження Ісуса Христа тим, котрі святкують Різдво поза домом — у лікарнях, сиротинцях тощо. Того ж року ініціатива була підхоплена скаутами Відня, а основним ініціатором виступив скаутський провідник Бертль Ґрюнвальд (нім. Bertl Grünwald).


До Європи Вогонь з Вифлеєма наприкінці листопада привозять літаком у спеціальному контейнері австрійські скаути, а вже від Відня він мандрує з рук у руки, так званою «скаутською естафетою», цілою Європою. Від Австрії, через Словаччину та Польщу, у середині грудня, Вогонь потрапляє і в Україну, де ним опікується найбільша скаутська організація України — Пласт.Вифлеємський Вогонь, котрий символізує тепло, мир, злагоду і сподівання, Україною поширюють пластуни. Вогонь передають від міста до міста й заносять у церкви, державні установи, школи, сиротинці, лікарні.Цієї суботи Криворізька станиця Пласту передала вогонь миру і до Центру громадських ініціатив Благодійного фонду «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу».Безмежно вдячні за можливість долучитися до такої ініціативи і бажаємо, аби ці святкові дні у кожному домі проходили у злагоді і любові, аби вогонь миру зігрівав надією та підтримкою.

2 1

You have no rights to post comments

Как помочь