ГлавнаяО ФондеНовости фондаЯк малювалась осінь. Конкурс-​пленер ‘Парки та сквери міста — 2019

2

В місто прийшла осінь. Воно перевдягається в строкату гаму, з якої переважають багряно-​коричневі і лимонно-​жовті кольори. Тебе переповнює відчуття довгоочікуваного дива, коли дивишся на осінню симфонію. Починається урочистий вихід королеви осені у всій своїй красі, а це значить, що прийшов час для фарб, полотна та етюдника.

.

Саме цими вихідними 21 та 22 вересня в Парк им. Федора Мершавцева — парк Правды пройшов Осінній етап конкурсу-​пленеру «Парки та сквери міста.Осінь 2019. Щороку за ініціативи Благодійного фонду Общественная инициатива жителей Кривбасса будь який житель нашого міста, який відчуває в собі натхнення та потяг до малювання, може прийняти участь у міському пленері. І вже по добрій традиції, другий рік поспіль до криворізьких художників приєднуються наші друзі з Полтави.

.

1 3 4
5 6 7

Конкурс позаду але інтрига зберігається. Переможці будуть оголошені 2 жовтня у міському виставочному залі, де відбудеться відкриття виставки робіт — переможців.

.
Дякуємо нашим незалежним експертам – членам журі Fedor Cher­nomor, Юрий Конст Зелёный, Юлия Зенькович, Олександр Юрченко, які оцінювали роботи, а також всім, хто не побоявся прохолодної погоди і малював осінь разом з нами.

8 10 11

You have no rights to post comments

Как помочь