ГлавнаяО ФондеНовости фондаЗапршуємо на Міжрегіональний дитячий конкурс духової музики «Чарівна флейта«
fleyta

Шановні друзі,Радо запрошуємо вас на непересічну музичну подію у нашому місті — Міжрегіональний дитячий конкурс духової музики «Чарівна флейта», що проходитиме 13 березня у стінах Криворізького обласного музичного коледжу.


Вперше цей конкурс було організовано у 1974-​му році, під керівництвом знаного викладача духової музики Онуфрієнко Віктора Васильовича. З тих пір, ось вже 45 років поспіль, це свято духової музики збирає щороку сотні учасників, його лауреати виступають по всій Україні та далеко за її межами. А незмінний керівник і натхненних «Чарівної флейти» Віктор Васильович разом з колегами продовжують не лише ділитися майстерністю з учнями, але й створювати умови для творчих змагань у великій залі Криворізького обласного музично-​драматичного коледжу.


Благодійний фонд «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу» спільно з Криворізьким відділенням Національної музичної спілки України радо запрошує підтримати виконавців-​конкурсантів оплесками та завітати на унікальні концерти від духового хору «Clar­inet Forum Ukraine».


Нехай ця весна неодмінно принесе вам нові емоції та яскраві враження!
fleyta1 fleyta3

You have no rights to post comments

Как помочь